Rubrika kinematografie:

HIMYM – dojmy z finále

HIMYM se mnou bylo neuvěřitelných 9 let – celou střední a vysokou školu. Se začátkem semestru začínalo HIMYM. A teď jsem dokoukal finále, tady jsou moje postřehy.

Mimochodem, celý článek je jeden velký SPOILER, takže pokud jste poslední epizodu ještě neviděli, tak…

V posledním díle se toho stalo hodně. Vlastně se toho stalo tolik, že by to vystačilo na celou další sérii. To mi ale nepřipadá špatně. Dozvěděli jsme se totiž spoustu věcí „z budoucnosti“. Nevím jak vy, ale já bych se s koncem „Barney a Robin se vzali a Ted a matka se poznali pod deštníkem“ nespokojil. Proč? Protože k tomu to celou sérii směřovalo, takže to každý čekal, tedy by to byla nuda. Copak vás baví detektivky, když víte, kdo je vrah a jak a proč to udělal?

Barney a Robin

Barneyho příběh mohl skončit tím, že se oženil. To stejné platí o Robin. Jenže pak by o nich v posledním díle nebylo co vyprávět. Maximálně to, že hodně cestovali nebo si adoptovali dítě. Takhle to každý čekal, že? Takže nuda, muselo to být jinak. Rozvod byl první okamžik, kdy mi spadla brada a řekl jsem si „WOW“. A vlastně to dává smysl. Ti dva se k sobě nikdy moc nehodili, protože Robin je kariéristka a Barney je…

Barney je na ženský. Vždycky byl a vždycky bude. Základní povahové rysy lidí se nemění. Znáte někoho, kdo byl zamlada sukničkář, a ve čtyřiceti se za žádnou ženskou neotočil? Já ne. Trochu mě mrzí, že jsme nepoznali matku Barneyho dcerky, nicméně ta scéna, kdy ji v porodnici drží v náručí, byla pro mě další WOW. Číst celý článek

Přečtěte si, co lidé píší k mým dalším článkům

Lubod dne 20.7.2017 k článku Lanovkou z městečka Chamonix na Aiguille du Midi – výhled na Mont Blanc

Dakujeme, pomohlo!

Petr Loukota dne 18.7.2017 k článku Lanovkou z městečka Chamonix na Aiguille du Midi – výhled na Mont Blanc

Dobrý den, děkuji za komentář. Lístky na lanovku Aquille du Midi si koupíte až na místě. V sezóně je tam ale mnoho lidí, a právě proto jsem doporučoval udělat si předem rezervaci na konkrétní čas. Za tu se něco málo platí a lze provést zde.

Lubos dne 17.7.2017 k článku Lanovkou z městečka Chamonix na Aiguille du Midi – výhled na Mont Blanc

Dobry, dakujeme, super clanok! O dva tyzdne sa chystame do Svajciarska a jeden den chceme stravit aj v Chamonix. Trochu tazsie sa mi orientuje v listkoch na Aquille du Midi. Pisete, ze odporucate rezervaciu vopred… Viete nam, prosim, poradit? Dakujem.

Marie dne 9.5.2017 k článku Harry Hole – po stopách slavného kriminalisty

Dobrý den,

myslím, že po přečtení zvážim také návštěvu Osla, a kdo ví, třeba budu mít se zvonkem Harryho větší štěstí…

Petr Loukota dne 3.5.2017 k článku Harry Hole – po stopách slavného kriminalisty

Chorina: Díky moc za hezký komentář, potěšil mě. :) Na zvonění na zvonek Harryho Holea nikdo nereagoval, takže byl Harry buď v terénu, nebo se minulého večera ponořil do Jima Beama. :)

Chorina dne 3.5.2017 k článku Harry Hole – po stopách slavného kriminalisty

Teda, díky za super stránku. :-)
Musel to být bezva výlet. Nejvíc by mě zajímalo, co se stalo, když jste zazvonili na zvonek s nápisem Harry Hole. :D
Zda se někdo ozval či byl zrovna v terénu a nic se nedělo. :-)
Bezva tipy, taky jsem fanda do „Holeovek“ a na mapě občas bádám, kde se zrovna děj odehrává… Jelikož si prostorově moc neumím dávat věci dohromady, pouze v jednom díle – Pentagramu, kde bylo pár zmínek o Praze, jsem jásala. :)
Mapku jdu prostudovat. Jinak palec hore!

Kristýna dne 5.3.2017 k článku Harry Hole – po stopách slavného kriminalisty

Skvěle jsem se pobavila. Škoda, že to bylo tak krátký… Ale díky. :)

Petr Loukota dne 21.6.2016 k článku Záloha a přesun mailů mezi schránkami

Petr: Dobrý den, nyní jsem zkoušel, že lze označit požadované složky a zvolit „Export all messages in the folder“. V počítači pak budete mít složky a v nich maily jako ve schránce. :)